Renginiai

Tradicinės penktokų krikštynos

      Š.m. kovo 30 d., ketvirtadienį, 5a ir 5b klasių mokinių širdys plakė neramiai, nes buvo laukiama tradicinių penktokų krikštynų. Kaip žinia, tai yra viena iš smagiausių ir triukšmingiausių mokyklos švenčių. Aštuntokai sugalvojo begalę užduočių, o penktokams teko jas vykdyti.

      Krikštynų pradžioje kiekvienas penktokas buvo paženklintas anspaudu su mokyklos simboliu, klasės numeriu ar raide. Krikštynų metu buvo pateiktos kūrybinės užduotys, patikrintos penktokų žinios apie mokyklą. Neapsieita ir be žaidimų, kuriuose teko sprogdinti balionus, minti mįsles, dalyvauti estafetėse. Krikštynoms įpusėjus, kiekviena penktokų klasė turėjo padainuoti dainas iš tam tikros raidės. Jiems ši užduotis buvo viena iš smagiausių – jie labai drąsiai, linksmai ir be jokios baimės traukė dainas ir rodė savo muzikinius sugebėjimus. Užduotys neaplenkė ir klasių auklėtojų. Auklėtojos turėjo kalbėti gestų kalba, joms teko atpažinti savo auklėtinius užrištoms akimis.

      Atlikę visas skirtas užduotis, penktokai paragavo ,,Krikšto gėrimo“, iškilmingai tarė priesaikos žodžius, gavo krikšto pažymėjimus ir tapo pilnaverčiais vyresniųjų klasių mokiniais.

      Linkime jiems, kad būtų stropūs, pilni gerų idėjų, atsakingi ir rūpestingi mokiniai.

Aštuntokės Deimantė ir Miglė
Ankstesni įrašai


      Tarptautinės vaikų knygos dienos proga mūsų progimnazijoje svečiavosi...

      Progimnazijoje vyko projektas „Marguti, riedėk – saulele, tekėk“.

      Pasaulinė VANDENS DIENA Kybartų „Saulės“ progimnazijoje.

      Kovo 22 dieną Vilkaviškio pradinėje mokykloje vyko ...

      Kovo 15 d. Virbalio bendruomenės „Virbalio vartai“ senųjų amatų centre vyko renginys, ...