Renginiai

Įdomiausios 7a, 7b, 7c klasių mokinių išvykos į Vilnių akimirkos

   

      Kovo 18 d. aktyviausieji 7a, 7b ir 7c kl. mokiniai nepabūgę tolimos kelionės išvyko į Vilnių.

      Keistuolių teatre stebėjome premjerinį spektaklį „Eglė žalčių karalienė“.

      Mes, mokiniai, per literatūros pamokas jau buvome skaitę S.Nėries kūrinį „Eglė Žalčių karalienė“, bet kai pamatėme modernų vaidinimą atrodė, kad pirmą kartą girdime ir regime šį kūrinį. Pilnutėlėje šurmuliuojančioje salėje šeši jauni aktoriai atskleidė Eglės, jos brolių bei užkerėtojo žalčio Žilvino istoriją, pavertė sceną ir pajūrio krantu, ir paslaptingąja jūros karalyste, o vaikus stebino akrobatų vertais triukais, nepažįstamos kalbos paslaptimis bei liaudies dainų motyvais paremtomis dainomis. Net ir mes, žiūrovai, akimirkai galėjome tapti tikrais aktoriais ir dalyvauti Eglės ir Žilvino vestuvėse. Šokome tradicinį vestuvių šokį. Tikrai norėtųsi padėkoti režisierei Eglei Kižaitei už tokį naujovišką, muzikinį ir nuotaikingą spektaklį.

      Tą dieną Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje mes, septintokai, dalyvavome edukacinėje pamokoje „Triukšmų įgarsinimas kino filmuose“. Visi sužinojome, kad triukšmas kine – tai terminas, reiškiantis visus garsus, išskyrus kalbą ir muziką. Filmuojant profesionalų kiną, vaizdas fiksuojamas kino juostoje, o garsas įrašomas atskirai. Po filmavimo ant nufilmuoto vaizdo garsas „uždedamas“, t. y. garsas pritaikomas tam vaizdui. Štai ir teko mums garsus ir kitus triukšmus kurti įvairiomis pagalbinėmis priemonėmis. Įgarsinome tikrą filmą!

      Paskutinė kelionės stotelė buvo „Jump Space“ batutų parkas. Tai didžiausia Lietuvoje batutų zona, du kempinių baseinai, buomas bei laipiojimo sienelė, pakylos triukams ir poilsiui. Mėgavomės aukštų šuolių ir skrydžių džiaugsmu, visi išbandėme savo komandinius gebėjimus ir aktyviai leidome laisvalaikį.

      Manau, ši kelionė buvo tikrai įsimintina. Ją dar ilgai prisiminsime su šypsenaǃ

Aiva Adomaitytė, 7a kl. mokinė
Ankstesni įrašai


Š.m. kovo 30 d., ketvirtadienį, 5a ir 5b klasių mokinių širdys plakė neramiai... 

      Tarptautinės vaikų knygos dienos proga mūsų progimnazijoje svečiavosi...

      Progimnazijoje vyko projektas „Marguti, riedėk – saulele, tekėk“.

      Pasaulinė VANDENS DIENA Kybartų „Saulės“ progimnazijoje.

      Kovo 22 dieną Vilkaviškio pradinėje mokykloje vyko ...