Renginiai

Viktoriną „Pasitikrink žinias apie psichoaktyvias medžiagas“.

 

      Visuomenėje plintančios psichoaktyvios medžiagos vis dažniau „atsiduria“ tarp jaunesniojo amžiaus moksleivių. Visi vaikai yra girdėję apie skaudžias kvaišalų pasekmes, tačiau mada ir noras būti pripažintam dažnai būna stipresnis. Kvaišalų vartojimą skatina ir dviprasmiškas visuomenės bei jaunatviškos subkultūros požiūris. Matydami alkoholikus, narkomanus ne vienas jaunuolis pasako, kad „man taip neatsitiks.“ O pirmasis kartas traukia pabandyti dar kartą. Ir dar... Dar...

      Šių metų kovo 7 dieną Kybartų „Saulės“ progimnazijoje visuomenės sveikatos priežiūros specialistė R. Stumbrienė ir socialinė pedagogė I. Linkevičienė organizavo viktoriną 7-8 klasių mokiniams „Pasitikrink žinias apie psichoaktyvias medžiagas“. Viktorinos tikslas – sumažinti psichoaktyvių medžiagų paplitimą mokinių tarpe, kryptingai įtvirtinant teigiamą nuostatą į sveikatos stiprinimą, sveikos gyvensenos pasirinkimą, gyvenimo įgūdžių, kurie padėtų sveikai ir aktyviai gyventi, ugdymą. Renginio metu 7-8 klasių mokinių komandos pademonstravo puikias žinias. Už aktyvų dalyvavimą viktorinos dalyviai buvo apdovanoti Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizais.

      Manome, kad panašūs renginiai – tai puiki prevencinė priemonė atitraukti mokinius nuo žalingų įpročių, o įgytų žinių sklaida padeda mokiniams susiformuoti teisingą požiūrį į sveiką gyvenseną, skatina sveikos ir atsakingos gyvensenos poreikį, bendravimo ir bendradarbiavimo suvokimą.

 
Ankstesni įrašai


 

      Konkursas vyks nuo kovo 2d. iki balandžio 7d.

      Vasario 15 d. mokyklos konferencijų salėje vyko viktorina skirta paminėti Vasario 16 – ajai ir Mokyklos 15 metų jubiliejui. 

   Vasario 10 d. Kybartų „Saulės“ progimnazijoje vyko Vilkaviškio rajono mokinių technologijų olimpiada...

      Atėjusi žiema atnešė truputį speigo, šalto vėjo gūsį, ...

      Vasario 6–15 dienomis Kybartų „Saulės“ progimnazijoje vyko „Sveikatiados“ projekto „Mankštiada“.