Renginiai

Viktorina ,,Ar žinai Lietuvos ir mokyklos istoriją?“

 

      Kasmet vasario 16 dieną švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba Vilniuje pasirašė dokumentą, skelbiantį, kad Lietuvos Taryba atskiria Lietuvą nuo visų valstybinių ryšių, kada nors buvusių su kitomis tautomis. Vasario Šešioliktoji atneša lietuvio sielai audrą ir nerimą.

      Vasario 15 d. mokyklos konferencijų salėje vyko viktorina skirta paminėti Vasario 16 – ajai ir Mokyklos 15 metų jubiliejui. Viktoriną organizavo ir vedė istorijos mokytoja D. Leonavičienė. Dalyvavo 1-8 klasių mokinių komandos, pasipuošusios tautine atributika ir mokykline uniforma. Komandų pasirodymus vertino komisija: progimnazijos direktorius A.Judickas, pavaduotojas ugdymui G.Vencius ir socialinė pedagogė I.Linkevičienė.

      Mokiniams teko prisiminti ne tik istorijai reikšmingus įvykius, datas, asmenybes, žymias miesto, rajono bei Lietuvos vietas, bet ir iš dėlionės gabalėlių sukonstruoti mokyklos paveikslą, iš atskirų žodelių sudėlioti mokyklos himno tekstą. Taip pat atsakyti į klausimus apie mokyklos istoriją, deklamuoti eilėraščius, dainuoti tautai brangias dainas.

      Visos klasės labai stengėsi, buvo puikiai pasiruošę, todėl komisija negailėjo šiltų žodžių ir visus apdovanojo Padėkos raštais už kūrybiškumą ir Lietuvos istorijos bei mokyklos istorijos žinias. Nugalėtojai apdovanoti diplomais ir saldžiais prizais. Nugalėtojų komandos:

1-2 klasių tarpe – 2a klasės komanda,

3-4 klasių tarpe – 3c klasės komanda,

5-6 klasių tarpe – 5b klasės komanda,

7-8 klasių tarpe – 8b klasės komanda.

      Reikia pasidžiaugti, kad tą pačią dieną 8b klasės komanda (D.Stankevičius, S.Vaitkevičiūtė, J.Čajkovska, G.Guntoriūtė, P.Želvys) savo puikias žinias pademonstravo ir tapo viktorinos „16 klausimų apie Vasario 16 –ąją“ nugalėtojais Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje.

Džiaugiamės gražiu Lietuvos Nepriklausomybės dienos paminėjimu ir visiems linkime mylėti savo šalį, didžiuotis laisva, nepriklausoma valstybe!
Ankstesni įrašai


   Vasario 10 d. Kybartų „Saulės“ progimnazijoje vyko Vilkaviškio rajono mokinių technologijų olimpiada...

      Atėjusi žiema atnešė truputį speigo, šalto vėjo gūsį, ...

      Vasario 6–15 dienomis Kybartų „Saulės“ progimnazijoje vyko „Sveikatiados“ projekto „Mankštiada“. 

 

      Š.m. sausio 26d. mūsų mokyklos antrų klasių mokiniai sugužėjo į būrį, pasiklausyti, kokią knygelę paskaitys Mindaugo tėveliai. 

     Projektas „Mūsų žingsniai knygos link“, skirtas artėjančiam 15 – kos metų progimnazijos jubiliejui paminėti.